Dunkana diēta – trešā diena

day-three-0508-lg

Labrīt!

Šodien nolēmu rakstīt ātrāk, jo šī nakts bija diezgan mokoša… Naktī svīdu un bija milzīgs bezspēks… Apēdu banānu no rīta un padzēros pienu, lai nenokristu no kājām, jo vājums bija nežēlīgs – bet man atlaides nekādas nav – bērniem jāiet uz skolu un dārziņu, mazais ar prasa uzmanību.

Domāju organisms ir nedaudz šokā no lielajām pārmaiņām, turklāt pirmajās dienās, lai arī ēdu bieži, ēdu ļoti nedaudz. Bet kad uzkāpu šorīt uz svariem – esmu nokritusies par 3 kg – tagad sveru 68 kg. Tas bija kā milzīgs atspēriens un uzmundrinājums turpināt iesākto. Tikai pašlaik izlēmu, ka ēdīšu atļautos produktus nedaudz vairāk, bet tāpat uzsāktajā režīmā.

Brokastīs (neskaitot banānu un pienu) izdzēru kafijas krūzi, 2 lielas ūdens glāzes, apēdu bļodiņu vājpiena biezpiena (mājās gatavota) un iedzēru vitamīnu kompleksu.

Pusdienās būs krāsnī cepta vistiņa, launagā noteikti tāpat ieēdīšu vistu. Un vakariņās gribu ceptas olas bez eļļas.

Turklāt, gribu piebilst, ka pilnīgi izjūtu kā mani tauciņi deg – ik pa laikam izjūtu karsējošas sajūtas vietās, kur man tie tauciņi sakrājušies – uz vēdera, gruniem, kājām un rokām. Sajūta no tā vienkārši forša. 🙂

Ieteiktu visām tievētājām – nesodiet sevi pārāk bargi par to, ka vājuma brīžos lai atgūtu spēku apēdat kko aizliegtu – vienkārši apstājaties un pēc tam turpinat iesākto diētu. Šodien izteikti uz sevis izjutu, kādu spēku – pilnīgi dubultā – man deva mirklis, kad izlēmu tomēr nepadoties un nesodīt sevi, vienkārši turpināt iesākto. Teikšu godīgi – visā savā mūžā neesmu nevienu diētu līdz galam izturējusi. Un tas ka šobrīd atrodu sevī to spēku turpināt un nepadoties vien ir atzinības cienīgi pašai priekš sevis.

Apbrīnojami, cik daudz dod vienkārša ticība, ka man izdosies kaut ko izdarīt!

Ticiet sev, meitenes un viss izsapņotais un vēlamais piepildīsies!!!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s