Dunkana diēta – otrā diena

Designerside-Brand-2nd-Day

Šorīt pamodos ar tik vieglu sajūtu, patīkami. Ūdens glāze, bērnu sagatavošana skolai, un ikrīta pastaiga. Pēc tam brokastis ar 2 olām, vēl vienu ūdens glāzi un baltu kafiju. Lieki teikt, ka rīts bija sācies ļoti patīkami un pašsajūta arī brīnišķīga!

Šodienas fiziskajām nodarbēm varu pieskaitīt mājas tīrīšanu un 3 divdesmit minūšu pastaigas. Vakar biju plānojusi vingrot – presītes un kāju & roku vingrinājumus, bet jāsaka atklāti, ka dienas otrajā pusē mans organisms sāka pastiprināti protestēt pret visu šo padarīšanu – jutu diezgan lielu vājumu un nespēku, tāpēc izlēmu ar vingrojumiem pagaidīt lai sevi pārāk nesamocītu un beigās nepadotos. Dunkans arī min, ka pirmajās dienās un vispār pirmajā etapa esot iespējama nespēka sajūta.

Pusdienu ēdienkartē (plkst. 12.00) man šodien bija nedaudz 0,2 % bezpiedevu jogurta, bet vēlāk ap 15.00 apēdu follijā ceptu nelielu jūras mencu. Jutos paēdusi un diezgan labi. Vakariņās domāju apēst bez eļļas ceptas 2 olas.

Domāju šodiena man ir diezgan grūta psiholoģiski, jo brīžos kad uznāk nespēks un izsalkuma sajūta, gribas atmest visam ar roku un padoties, jo tā sajūta nav visai patīkama. Bet uzmundrinu sevi ar domu, ka es pēc tam gan jutīšos labāk, gan izskatīšos labāk. Tikai nedaudz jāpārcieš šīs grūtākās pirmās dienas.

Ak, jā, visu dienu dzeru diezgan daudz ūdens, plus vēl lielu krūzi zaļās tējas, kā arī multivitamīnu un minerālvielu kompleksu.

Pēcpusdienā cepu savam skolniekam plānās pankūkas, un tas gan man bija riktīgs pārbaudījums – man taču pašai ļoooti garšo pankūkas. Bet jūtos nedaudz kā varone, jo noturējos un tas arī uzmundrina. Jāaudzina sevī raksturs 🙂

Rītdien būs forša diena, jo iešu pēc vistas – vista ir viena no maniem mīļākajiem gaļas veidiem, turklāt atļauta šajā diētā! Plus domāju ēdienkartei pievienot konservētu tunci savā sulā.

Iešu iedzert zaļās tējas krūzi un atpūsties. Lai jauks vakars! 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s