Dunkana diēta – Pirmā diena

dayone

Šodienu uzsāku ar lielu ūdens glāzi un pastaigu, vedot bērnus uz bērnu dārzu un uz skolu. Šodienas ieplānotā ēdienkarte:

Brokastis 9.00: 2 olas ar baltu kafiju

Pusdienas 12.00: beztauku jogurts ar melleņu garšu (par bezpiedevu jogurtu izlasīju pēc tam, kad jau biju viņu apēdusi :))

Launags 15.00: follijā cepta jūras menca

Vakariņas 18.00: follijā cepta jūras menca

Visas dienas laikā izdzēru aptuveni 2,5 l ūdens + lielu krūzi zaļās tējas, kā arī no rīta izdzēru Nutrilite Double X multivitamīnu un minerālvielu kompleksu, lai organisms nezaudētu visas nepieciešamās vielas. Vēl baroju ar krūti, tāpēc vēlos, lai organismam un mazajam, neskatoties uz maniem plāniem, tiktu viss nepieciešamais. 🙂

Pēcpusdienā biju 20 minūšu garā pastaigā, kas bija arī kā neliels treniņš. 🙂

Auzu klijas šodien neesmu ēdusi, jo vēl neesmu viņas šeit Islandē atradusi. Līdz ko atradīšu, pievienošu diētas plānam. 🙂 Patiesību sakot biju plānojusi diētu uzsākt ar mēneša sākumu, bet vienā mirklī izlēmu, ka nav ko gaidīt un vienkārši jādara tas ko vēlos. Jo kā kādā teicienā sacīts – PĒC GADA TU VĒLĒSIES, KAUT BŪTU SĀKUSI ŠODIEN.

Tad nu es sāku šodien! 🙂

Vakars jau klāt un jūtos lieliski – viegli un pacilāti. Pa dienu bija neliels vārgums, jo domāju organisms strauji pielāgojas lielajām pārmaiņām.  Zivs kā ēdiens pat bez piedevām un sāls garšoja vienkārši lieliski! Izsalkuma sajūta bija nedaudz pa dienu, kuru viegli pārvarēju ar ūdens glāzi. Tiem, kas nemīl zivis, domāju vistas gaļa būs tieši laikā.

Saldus sapņus visām tievētājām – sapņosim par to, cik labi izskatīsimies īsajā kleitiņā un cik forši būs, kad bikšu malai nekarāsies pāri lielā riepa!

P.S. Rīt domāju rītu uzsākt ar 20 vēderpresēm, kā arī kāju un roku vingrinājumiem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s